tablet yüzünden internet gidiyor

Tablet ile kablosuz ağa bağlandığımda internetim kesiliyor ve diğer cihazlardan da internete giremiyorum.

Bu durum neden oluyor olabilir?

ltfnyrdm ltfnyrdm (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kardeşim büyük bir ihtimal ile WPS/WPA İle ilgilidir.Aynı sorun bende de vardı.Yönetici firmayı arayıp müşteri hizmetleri ile görüş.Olmadı internetinin sarı bir kablosu olması lazım.Onu bilgisayarına bağla.Daha sonra sağ alttan :

    Internet Erişimi > Internetinin adına tıkla(Sağ) > Özellikler ve daha sonra,

    Güvenlik Türü : WPS2-Kişisel

    Şifreleme Türü : AES

    yaparsan sorunun çözüleceğini düşünüyorum.

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Sorunun çözüldüyse ne mutlu bana.Konu Kilit :) ahmetsamil 9 yıl önce
    • sana + oy atabilsem atıcam ama 1 güvenilirlik var kimse oy atmıyo güvenilirlik hep 1 ltfnyrdm 9 yıl önce
    • Sağol yorumumdaki ✓ işaretine tıklarsan sorun çözülür :) :) ahmetsamil 9 yıl önce