Tabletden whatsapp'a nasıl giriş yapılır? - 2018

Whatsapp tablete nasıl indirilir?

Tabletime whatsapp nasıl indiririm?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android Tablete WhatsApp nasıl kurulur?

    Herhangi bir Android tablete WhatsApp kurmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

    1. Buradan Whatsapp apk dosyasını indirin(whatsapp apk indirmek için tıklayın)
    2. Daha sonra apk dosya kurulumunu başlatın.
    3. Apk dosyası kurulurken Uyarı: Not tabletler şu anda desteklenmiyor  uyarısı alabilirsiniz. Tamam'a dokunun.
      Tabletler desteklenmiyor Whatsapp
    4. Telefon numarası onay ekranı karşınıza gelecek
      Whatsapp telefon numarası gir
    5. Telefon numaranızı girin ve onaylayın.
    6. Kurulum bitti,bu yazıda tablete whatsapp whatsapp kurmayı öğrendik
    ozgurlol ozgurlol (268)