Tablete format atmak

Dell venue 7 model tabletin şifresini unuttuk şimdi açamıyoruz nasıl formatlayabilirim?

melisadeveli melisadeveli (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer tabletinizin içine giremiyor ve ayarlardan reset atamıyorsanız. Sırasıyla:

    1. Tabletinizin kapatma tuşuna 10 saniye basılı tutun ve tabletin kapandığından emin olun.
    2. Açmak için, ses açma tuşu + power tuşuna basılı tutun ve tabletinizin açılmasını bekleyin.
    3. Açılan pencerede ses açma tuşları yardımı ile Factory Reset seçeneğine gelin ve power tuşu ile onaylayın.

    Tabletiniz fabrika ayarlarına sıfırlanmış şekilde açılacaktır.

    damlakoc damlakoc (1391)