Tablete Whatsapp açınca telefonumdaki çalışmıyor

Merhaba, bu gün tabletime whatsapp indirdim ve çalıştırdım, fakat bu defa telefonumdaki whatsapp çalışmadı. Neden hem telefonda hemde tablette whatsapp çalışmıyor, bir çözümü varmı? Yardımcı olursanız çok sevineceğim.

refikilhan refikilhan (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    https://web.whatsapp.com adresine tabletten gittiğinde şunu yap. Örneğin tarayıcı olarak tablette Chrome kullanıyorsan  üsteki menü tuşuna dokun ve oradan Masaüstü sitesi seçeneğini seç. Çünkü ilk açıldığında karşına mobil sürüm gelecektir.

    Daha sonra QR kodunu telefonun WhatsApp'i ile okut. Şimdi Whatsapp Web'i bu şekilde kullanabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    Aynı numara üzerinden iki yerde Whatsapp kullanamazsın. Fakat Whatsapp Web kullanabilirsin.

    Örneğin telefonda Whatsapp uygulama olarak çalışıyorken tablette Whatsapp Web kullanabilirsin.  Bu şekilde mümkün: https://web.whatsapp.com

    alattin alattin (16999)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İlginiz için çok teşekkürler hocam, aslında onu denedim fakat ya ben başaramadım yada her seferinde ayni işlemi yapmak gerekecek, yani kalıcı değil. refikilhan 5 yıl önce
    • @refikilhan web oturumunu kapatmazsanız bu şekilde kullanabilirsiniz. Ama sizin istediğiniz gibi tek numara iki farklı cihazda whatsapp kullanmak mümkün değil. Hatta farklı cihazlara sim takıp sürekli doğrulama yapmak Whatsapp hesabınızın kapatılmasına sebep olabilir alattin 5 yıl önce
    • Çok teşekkürler hocam, sanırım bunun çözümü yok. refikilhan 5 yıl önce
    • @refikilhan evet maalesef çözümü yok. alattin 5 yıl önce