Tableti kapatıp açtığımda uygulamalar kapanmıyor

Benim tabletimde başlangıç yöneticisi yok ve kapatıp açtığımda uygulamalar hala açık kalıyor. Böyle bir program nasıl bulabilirim?

isimyoktr isimyoktr (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne istediğini tam olarak anlayamadım ama "başlangıç yöneticisi" dediğine göre (Windows'tan feyz alarak) herhalde sistemle beraber açılan programların açılmasını engellemek istiyorsun. Startup Manager adlı uygulamayı indirerek yapabilirsin. Yine belirteyim demek istediğini tam olarak anlayamadım, daha açıklayıcı olmaya çalış elinden geldiğince...

    Startup Manager: https://play.google.com/store/apps/details?id=imoblife.startupmanager&hl=tr

    omercik omercik (9418)