Tabletim 10 inç ama CPU-Z uygulamasında 7.9 inç gözüküyor

Merhaba,

Casper tabletim 10INCH büyük ekran , ama cpu - z uygulamasında 7 olarak gözüküyor

7,09

Nasıl düzeltirim? CPU-Z ye mail atsam düzeltirlermi?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    10 inç olan şey ekran boyutu mu yoksa tabletinin çerçeveleri de dahil olan toplam boyu mu? CPU-Z sana "screen size" yani sadece "ekran boyutu"nu söylemiş.

    Tabletinin tam modeli neydi?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho Casper VIA S10 ozgurlol 5 yıl önce
    • Bir de AIDA64 uygulamasını indirip oradan bak bakalım. Bazen böyle yanlışlıklar olabiliyor ama bu öyle büyük bir problem değil. Senin tabletin gerçekten 10 inç. Orada 7.9 yazıyor diye gerçekten değişip 7.9 inçe dönüşmüyor merak etme. Panik yapmana gerek yok @ozgurlol omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho https://i.postimg.cc/DyP8hPHm/IMG-20181121-225116-780.jpg ozgurlol 5 yıl önce
    • AIDA64 doğru göstermiş. CPU-Z uygulamasında belli ki bir yanlışlık var olabilir. omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho CPU-z geliştiricisine mail atsam? ozgurlol 5 yıl önce
    • Olur atabilirsin omercik 5 yıl önce