Tabletim ilk defa 8 saatte şarj oldu

Sabah saat 7 de şarjda bıraktim şuan geldim anca 100 olmus .. Normalde hep 3 saatte olurdu ama böyl3 oldu sorun ne olabilir adaptörde mi yoksa tablettemi

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletinin tam olarak deşarj et. Yani kapana kadar ya da şarjı %5 seviyesine düşne kadar kullan.  Daha sonra tekrar şarj et.

    Belki durum geçici veya tek seferlik olabilir. Ayrıca her zaman kullandığın şarj adaptörünü mü kullandın yoksa bilgisayara bağlayarak mı şarj ettin bu da önemli.

    hakan hakan (15409)