Tabletim oyunları açmıyor!!

Suzy cube isimli oyunda ERROR alıyorum ERROR P1R8

Paralel Space falan işe yaramadı.(denedim)

Asphalt 9 oyununda ise açtıgımda siyah ekran olup oyun durdu hatası alıyorum ve bunun hakkında bir konu daha açmıştım (bknz: https://uzmanim.net/soru/asphalt-9-durdu-hatasini-nasil-cozerim/89362 )

Bu oyunları hiç bir şekilde açamadım , ve bunlar harici başka oyunlar oynamam açıkcasi sinir krizi geçirme olasılığım daha çok artıyor.

Bunları nasıl çözebilirim? Gamelofta mail attım cevap vermediler diğer oyunun mailinede attım onlardada cevap yok. Tabletimin gücü yetersiz mi? (bknz: CASPER VIA S10 )

Şimdiden teşekkürler ...

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Error P1R8 hatasının çözümü olarak YouTube'da birisi internetini tamamen kapatıp öyle oyunu açmayı göstermiş. Sen bunu denedin mi?

    omercik omercik (9418)