Tabletim şarjdayken şarjı azalıyor

Tabletim şarjdayken şarjı azalıyor. Yüzde 65 e kadar sarj oldu sonra %61 e düştü şarjdayken. Çok ağır oyunlar yok. Ne yapmalıyım?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şarjda kullanıyor musun? Şarjda kullanmak şarj dolarken azalmasına yol açabilir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @fsrurhenho evet siteşrrde gezınırım .video falan çekerim ama ilk drfa oldu sanırım... ozgurlol 6 yıl önce
    • @farurhenho ozgurlol 6 yıl önce
    • Şarjda kullanmamaya çalış. Hatta şarjdayken kapalı olsun. @fakiradam omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho o zamanda kapalıken 80 ken açtıgımda %60 da oluyor böyle hatalar olyuyor :-( ozgurlol 6 yıl önce
    • Sen kapat, şarja tak. %100 olduğunu görünce şarjdan çıkarmadan aç. Ondan sonra şarjdan çıkar, böyle dene bakalım. @fakiradam omercik 6 yıl önce
    • Seninki tabletti değil mi? @fakiradam omercik 6 yıl önce
    • @farurhenho benim tabletim tabii ozgurlol 6 yıl önce