Tabletimde "Maalesef sistem arayüzü durduruldu" hatası alıyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Akşam yattığımda böyle birşey yoktu sabah kalktığımda geldi internette araştırdım ama hepsi telefona yapıyor bulamadım bide sadece bu uyarı geliyor tamama basınca tekrar geliyor o yüzden birşey yapamadım.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

  • bide uzmanımnette sorum cevaplandı teşekkürler ama nasıl yeşil olur mlekesizzz 3 yıl önce
  • burada gösterdim: https://prnt.sc/uqgsg0 hakan 3 yıl önce
  • @hakan teşekkürler mlekesizzz 3 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bir uygulama soruna yol açmış olabilir. Tablette önemli bir şey yoksa tableti sıfırlamak çözüm olabilir. Genelde maalesef sistem arayüzü durdu hatası tablet sıfırlanınca çözülüyor. Farkında değilsin belki güncelleme almıştır. Uygulamalardan biri sorun çıkartıyor olabilir.

hakan hakan (15424)