tabletimden ınstagrama giremiyorum

Tabletimden ınstagrama giremiyorum herşeyini dogru yazmama ragmen nedeni ne olabilir?? Modeli=ıdeal tab 9 Adroid sürümü= 4.2.2 lutfen yardimci olun cevapinizi bekliyorum..

mevokaya mevokaya (1)
9 yıl önce sordu

  • hata mesajı var mı? alattin 9 yıl önce
  • Hata mesaji şudur: Your version of ınstagram is out of date.please upgrade your app to log in to ınstagram mevokaya 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

your version of instagram is out of date. please upgrade your app to log in to instagram

Hatasının anlamı tablette kullandığınız instagram programı eskimiş. Instagram kullanabilmek için yeni sürüm instagram yüklemelisiniz.

  1. Google Play (Play Store) 'e girin.
  2. instagram uygulamasını aratın.
  3. İnstagram'ı güncelleyin.

instagramı güncelledikten sonra sorun kalmayacaktır.

alattin alattin (16984)