Tabletime arama ses arttırma - ses kısma seçeneği geldi

Tabletime birden telefon arama seçeneği geldi :d

Bunu nasıl çözebilirim? Gereksiz yer kapliyor

:)

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu kendiliğinden gelmez. Sen fark etmemişsindir. Oradaki genişletme seçeneğine tıklayınca geliyor. Zaten sana bi zararı yok bunun. Android'in kendisinde var bu özellik.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho normalde gözükmezdi şimdş gözükmeye başladı şimdş ses açma ya basınca orası etkileniyor normalde müzik simgeli yer olurdu şimdi daha kötü oldu :\ ozgurlol 5 yıl önce
    • Ses ayarlarını bi kurcala bakalım orada bir şeyler varsa vardır. Yoksa da böyle kullanacaksın mecbur. Tabletine güncelleme geldi mi yenilerde? @ozgurlol omercik 5 yıl önce
    • @farurhenho güncelleme hiç almadı :\ ozgurlol 5 yıl önce
    • @farurhenho düzeldi :D ozgurlol 5 yıl önce
    • Ne yaptin da duzeldk @ozgurlol hakan 5 yıl önce
    • İyi hayırlı olsun o zaman omercik 5 yıl önce
    • @hakan ayarlar > ses ve bildirim ayarlarına girince otomatikmen kayboldu ozgurlol 5 yıl önce