tabletime root atmak istiyorum

casper nirvana 7 tabletim var ve alalı 1 yıl oldu, 1 yıldır root atmaya çalışıyorum ama root programları işe yaramıyor ne yapabilirim.

burakburak burakburak (15)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kingo önerebilirim, geçenlerde test etmiştim ve oldukça etkileyici buldum. Android cihazları root etmekde çok başarılı ve kullanımı oldukça kolay.

    Kingo Android Root uygulamasını buradan indirebilirsiniz.

    Yaklaşık 23 MB boyutunda kullanımı oldukça kolay ve tek tıklama ile root işlemi gerçekleşiyor. İlave işlemlere gerek duymuyorsunuz.

    Android cihazı bilgisayara kablo ile bağlayın ve Kingo ROOT'u çalıştırın.

    Kingo Root android tabletinizi tanıyacaktır. Daha sonra Root işlemini başlatabilirsiniz.

    hakan hakan (15409)
    9 yıl önce cevaplandı

    • işime yaradı teşekkürler burakburak 9 yıl önce
    • çözüm işinize yaradıysa lütfen sol tarafda bulunan çözüm olarak kabul et butonuna tıklayın. alattin 9 yıl önce