Tabletimi % kaç da sıfırlamalıyım?

​​​​​merhaba system işlemş yanıt vermiyor hatası çıkıyor tablet açıldııgnda siyah ekran geliyor sonra yükleniyor ve şarj hızlı tükenmeye basladi

Sixce sıfırlayımmı birde herhangi bir şarj,seviyesinde edeblrmym?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Şarj Seviyen %50 nin yukarısında olsun yeter

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

      Tesekkurler sorunumu çözer değilmi? @nvidiagtx

      temmuz2004 temmuz2004 (47)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Bidk şarj hızlı tükeniyotsa %65 den yukarı ve Sistemi sıfırlaman ( Factory Reset ) yapmalısın başka çözüm yolu yok aynı sorun bendede vardı 🇹🇷 nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx ara sıra oluyor deneyeceğim şimdi cigazım VIA s10 casper temmuz2004 6 yıl önce
      • Fabrika Ayarlarına Geri dönmeyi biliyormusun ? nvidiagtx 6 yıl önce
      • @nvidiagtx evet ayarlardan neden ki? temmuz2004 6 yıl önce
      • Yok bilmyorsan yarıdmcı olacaktım da :) nvidiagtx 6 yıl önce