Tabletimin bataryasında sorun olup olmadıgını nasıl anlayabilirim??

4060mAh lik bataryası var 5 saat dayanır hatta 1 gün ama ben sorun olup olmadııgnı merak ediyorum ama uygulama ile içine açamam ailem kızar :)

Önerılerını nedir

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    1 gün dayanıyorsa sorun yoktur, emin ol :) Yine de Telefonda sorun olup olmadığını nasıl anlarız? konusunu okuyabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Pil & şarj HD - Battery (tıkla)

      Al bendende sana bir pil şarj ve kalibrason uygulaması.. Ayrıca bu uygulama ile pil durumuna ait bilgileride görebilir, takip edebilirsin.

      Kendim kullanmadım (Bu tür uygulamalara ihtiyaç duymuyorum) ama senin işine yarayabilir. Bir dene istersen.

      Türkçe ve anlaşılabilir bir arabirimi olduğu görülüyor. Ve Google Play Store'da benzer uygulamalar içerisinde en öne çıkanlarından..

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz bataryya zarar vermez değilmi böyle uygulamalara güvenmem ozgurlol 6 yıl önce
      • Sanmıyorum. Kullananların değerlendirme ve yorumlarını okursun. Ben biraz baktım (göz gezdirdim), büyük çoğunlukla (tamamına yakını) olumlu değerlendirme ve yorumlardı benim okuduklarım @fakiradam temmuz 6 yıl önce