Tabletimin bildirim penceresine hotspot seçeneği kendiliğinden geldi

Üst panelimde hostspot yoktu ama yeni geldi bu normal mi?

Eskıden hotsopot diye bor seçenk yoktu suan yeni geldi açtim bianda bi sçeenk ldi tablet dondu sandim :D

:( ben bunu istemiyorm aniden geldi biraz çirkin oldu :(

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Normaldir o hotspot internetini paylaşıma açmaya yarıyor yani internetini wifi gibi paylaşıma açabilirsin...

    Mobil erişm noktasnı yapılandr" bulun

    Telefonun en üst kenarından başlayarak, parmağınızı ekran üzerinde aşağıya doğru sürükleyin.

    Ayarlar ikonu'na basın.

    Mobil erişim noktası ve İnternet paylaşımı'na basın.

    Mobil erişim noktası'na basın.

    DAHA FAZLA'ya basın.

    Mobil erişm noktasnı yapılandr'a basın.

    Kablosuz Wi-Fi-hotspot ayarları nasıl seçilir?

    Kablosuz Wi-Fi-hotspot için istediğiniz ismi girin.

    "Güvenlik" altındaki açılır liste'ye basın.

    Hotspot'u bir şifreyle korumak istemiyorsanız:

    Aç'a basın.

    Hotspot'u bir şifreyle korumak istiyorsanız:

    WPA2 PSK'ye basın.

    "Şifre" altındaki alan'a basın, ve istediğiniz şifreyi girin.

    KAYDET'e basın.

    Wi-Fi-hotspot nasıl etkinleştirilir?

    Bu özelliğin etkinleştirilmiş olduğu ekranda görülene kadar "Mobil erişim noktası" altındaki gösterge'ye basın.

    Wi-Fi özelliğini etkinleştirmiş iseniz:

    TAMAM'a basın.

    krsn krsn (233)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @krsn annemin telefonunda denddim ünlem cıkıyor ozgurlol 6 yıl önce
    • @fakiradam editletim Galaxy S7 yapımı android aynı oldugu için sorun olcagını sanmıyorm... krsn 6 yıl önce

    HotStop, Virüs veya benzeri kötü amaçlı yazılım değildir Her telefonda var bu, diğer kişinin ninterneti yoksa sizin internetinize girmek için kullanılabilir. orda kalsın bişey yapmaz o üstüne basıp, Aktifleşir/Deaktifleşir.

    nvidiagtx nvidiagtx (690)