Tabletimin ekran kapatınca göz kırpmasını istiyorum!

Merhabalar

Mesala uyku moduna aldım göz kırpmasını istiyorum nasil yaparim samsung larda varmıs benım tabletim Casper nasıl yapacagim baska birşeyde olur lurfen

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

  • Göz kırpma? Tablet? toprak34 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Sen Android kapanış animasyonu istiyorsun anladığım kadarıyla. Bu konu hakkında detaylı bilgim maalesef yok. Ama istediğini Google'da "android kapanış animasyonu" diye aratarak bulabilirsin. Diğer siteleri falan bi karıştır.

omercik omercik (9418)