tabletimin ekran

tabletimi rootlamıştım sonraapk ile ilgili bi dosya indirdim tabletim kendini kapatp açıyodu bende hemen ayrlardan fabrika ayarlanırana çevrdim suan sadece general mobile yazıyor acılmıyor acilll yardım lütfen.........

kullanici16781 kullanici16781 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabletin yetkili teknik servisini telefon ile arayarak durumu anlatıp sorarsan seni en iyi onlar yönlendirirler diye düşünüyorum. Bunun için garanti süresi içerisinde olmak gibi bir şart falan yok; arayıp sorabilirsin.

    temmuz temmuz (12505)
    8 yıl önce cevaplandı

    • ama bu okul tableti nasıl olcak ben anlaayamdım bişey de yapamıyorum kullanici16781 8 yıl önce
    • Öyleyse ilgili öğretmenden destek almalısın. Bunada belki korkar veya çekinirsin ama sonuçta yapmalısın. Ayrıca öyle çok çekinmenin bir alemide yok. Zira senin o öğretmeninde bir zamanlar öğrenci ve tecrübesiz bir gençti. Anlayışla karşılayacaktır/karşılamalıdır. temmuz 8 yıl önce
    • disiplin cezası var mı ??? kullanici16781 8 yıl önce
    • Hiç sanmıyorum böyle yapacaklarını. Dedim ya o öğretmenlerde bir zaman lar genç idiler. Gençler henüz yeterince hayat tecrübesi edinmemişlerdir ve çokça hata yapabilirler (Koca eşek bizler dahi bir çok hata yapabiliyoruz). Belki biraz kızacak ve söylenecektir fakat öyle bir disiplin cezası falan olmaz. Ama burada senin öğretmenle gireceğin diyologun şeklide önemlidir. Dikkatli ifadelerle bir hatalı davranişla bu problemin sebep olduğunu daha en baştan söyler, bunun için samimi bir özürde dilersin. Sonuç olumlu olur, meraklanma. temmuz 8 yıl önce