tabletimin markası samsung tab 4 şifresini unuttum yardımcı olurmusunuz?

kullanici311879 kullanici311879 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapabileceğimiz 2 işlem var.Önce ilk işlemden başlayayım. Bu şifreyi hatırlayamazsanız arkadaşlar tablete format atmamız, recovery yapmamız gerekiyor. Bu işlemi yaparsak ekrandaki şifre ya da kilit kalkar ama yanında özel verilerimizi, yani tabletimizde ne varsa onları da götürür ve bu dosyalara tekrar ulaşmamız bizim için biraz zor olabilir. İkinci seçenek ilk seçeneğe göre daha kullanışlı. Tabiki tabletinize Google hesabınız ile daha önceden giriş yapmış olmanız gerekiyor. Zaten bu işlemi tableti alır almaz gerçekleştirmiş olmanız gererekiyor. Şifreyi unuttuk ve sistem bize 5 defa giriş denememize müsade ediyor.  Beşinci denemeden sonra bekle ya da devam şeklinde 2 seçenek çıkıyor, devam diyip Google Hesabını Doğrula seçeneğini işaretleyin. Cihaz sizden google play için kullandığınız kullanıcı adı ve şifrenizi isteyecek, eğer kullanıcı adı ve şifre doğru ise sizden yeni ekran şifresini oluşturmanızı isteyecek

    basbelasii basbelasii (41)