Tabletimin şarj olunca ses çıkarmasini istiyorum

Elimde bir ses dosyaso var bunu şarj dolunfca çıkarmasını istiyorm nasıl yaparim!?

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Play Store'da senin için harika bir uygulama buldum. Power Notifier uygulamasını tabletine indiriyorsun, daha sonra herhangi bir bildirim sesini ayarlıyorsun. Şarja takmanda ve çıkarmanda o ayarladığın ses çıkıyor.

    Power Notifier: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shirobakama.powernotify&hl=tr

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Fakat şarja takınca-çıkarınca demiyordu herhalde @fakiradam, atanacak- çıkacak sesin şarj dolumu tamamlandı (%100 pil seviyesi) bildirimi olmasını istiyordu @farurhenho Eğer bu bildirim için atanamayacaksa söz konusu ses dosyası, boşu boşuna uğraşılmamalı. temmuz 6 yıl önce
    • Herhalde ses dosyası yalnızca şarja takınca ses çıkmasını sağlar. Ama alttaki uygulama şarj dolunca da ses çıkmasını sağlıyor olmalı. @temmuz omercik 6 yıl önce
    • Fakir delikanlı bu saatte yatmıştır, yarın okulu var :) temmuz 6 yıl önce
    • Öyleyse dediğim şekilde, denemesinde bir mahzur olmaz. Olmazsa bu hevesten vazgeçer ve uygulamayıda kaldırır @farurhenho temmuz 6 yıl önce
    • Görünce denesin bakalım :) omercik 6 yıl önce
    • @temmuz @farurhenho çook tesekkurler abiler. ozgurlol 6 yıl önce

    Yapamazsın.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz neden bu kadar kısa bir cevap? ozgurlol 6 yıl önce
    • Yapamazsının uzunu olmazda onun için. Eğer yapılabilecek ve senin yapabileceğin gibi olsaydı anlatırdım, uzun olurdu :) @fakiradam temmuz 6 yıl önce
    • Yapabilir :) @temmuz @fakiradam omercik 6 yıl önce
    • Bilmiyordum. Gerçi bu işi yapabilecek bir program olabileceğide aklıma gelmişti ama bu çok genç ve tecrübesiz (profilinde henüz 14 yaşında olduğunu belirtmiş) kullanıcıyı riskede sokmak istememiştim, o sebeple araştırmamıştım. Ama mademki sen tavsiyeler yapmış bazı yollar göstermişsin @farurhenho, bu durumda bahsettiğin uygulamayı deneyebilir. Olmazsa veya yapamazsa fazla zorlamadan vazgeçer, uygulamayıda kaldırır. Bak uzun uzun yazdım bu defa görüyorsun :) @fakiradam temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz tamam teşşekkür ederim. ozgurlol 6 yıl önce