Tabletin boş zamanında sarj bitiriyor

Merhaba

Arkadaşlar dün sarj 100 idi bugun baktım 96 olmus ne yapablrm? VIRUS YOK

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • %4 bi oran fazla deqil bence arkaplan da çalıştıgı uygulamalardan olabilir .. krsn 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Pek kafana takma %4 fazla değil. Arka planda çalışan, Wifi'yi Kontrol et bunlar açıksa şarj sömürebilir. Ama %15 ve yukarısı boştaysa bi sıkıntı var demektir.
NOT: Virüsle alakası yok. Virüs olsaydı çoktan sistem Şarjı Yemişti bile virüs olsa farkedersin. CleanMaster Diye bir uygulama var onunla , arka planda çalışan uygulamaları uyutur veya kapatır. güzel bir uyguama.
CLEANMASTER - Ram Temizleyici ve Antivirüs

Clean Master Lite

Tavsiyem bunlar başka kullanma derim bu 2 si yetiyor. Ben bunları kullanıyorum 360 Security Kullanma derim alan boşaltmak yerine dolduruyor diyebilirim. kullanmıştım...

nvidiagtx nvidiagtx (690)