Tabletin güç tuşu içine geçti, ne yapabilirim?

Bana okul'dan tablet verildi ve bu tabletin güç tuşu içine geçti bunu evde kendim halledebilir miyim?

emir3467 emir3467 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kendine güveniyorsan yapabilirsin, ama yok teknolojikcihazlarla aram yok dersen bir kabloyu yanlışlıkla koparttınmı iş biter. Alt tarafı güç tuşu içine girmiş kenidn yapabiliyor olman gerek, ama yapamazsan git bir telefoncuya düzelttir, hatta bazıları para bile almaz.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      telefoncuya fln götürmeni öneririm

      oguzhan08 oguzhan08 (45)