Tabletin şifresini unuttum

İyi günler tabletimizin şifresini unuttuk adımları takip ediyorum yanlız power tusundan  elini çekince tablet kapanıyor

alisahin alisahin (1)
7 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Merhaba Tablet modelini paylaşabilirseniz daha detaylı yardımcı olabiliriz.

yada

Android ürünlerin hemen hemen hepsinde sıfırlama işlemi aynıdır.

Ürün kapalıyken Ses Arttırma tuşuna basılı tutun, bu tuşa basılı tutarken aynı zamanda açma kapama butonuna tıklayın. Diğer bir seçenek ise Ses Alçaltma tuşu ile Açma Kapama tuşlarını deneyebilirsiniz.

Cihaz açılacak sıfırlama menüsü gelecektir.

Gelen menüde Wipe data / Factory Reset seçeneğinin üzerine ses alçaltma tuşu ile gelelim, Ses yükseltme tuşu ile Wipe data / Factory Reset seçeneğini seçelim. Bir sonraki menüde YES seçeneğinin üzerine gelerek seçelim.

İşlem tamamlandığında İlk ana menü tekrar gelecektir. Reboot System Now seçeneğini seçelim. Bu işlemden sonra tabletiniz sıfırlanacak ve Tablet Kurulum ekranı gelecektir.

ogzkzu ogzkzu (286)