Tabletin varsayılan duvar kağıdını yapınca kasıyor? Bir önceki konudada belirttiğim gibi

Evet arkdaşlar varsayılan duvar  kagıdını yapınca kasıyor hatalar donmalar vesaire..

Tesekrler

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

  • 1 konu için 2 ayrı başlık açma. Bu bahsettiğin problem diğer sorunun devamı niteliğinde olduğu için bunu sil ve diğerine ekleme yap omercik 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Kardeşim Diğer Sorunda Dediklerimi Yapmadıysan Dediğim Gibi "Factory Reset (Format At) Yap " Rahatla.

Tüm Sorunların Çözülür.

Ama Önemli Bilgilerin Varsa Mobil Uyumluluğu Olan Bir USB Veya Ara Kablo İle Pc'ye Yedekleyebilirsin.

--Factory Reset Yapma --

1-)Ses Kapatma Ve Tuş Düğmesine Basılı Tut Ve Yazı Gelene Kadar Tut , Yazı Gelince Çek

2-)Gelen Menüden "Wipe Data/Factory Reset" e Kadar Gel Onun Üzerinde Güç Tuşuna Bas Gelen Hepsine "Yes Veya Direk Güç Düğmesine Bas"

3-) En Son Cihazı Aç Ve Google Hesabını Girip Cihazı Kullanmaya Başla İstersen Yedeklediğin Dosyaları Geri Cihaza At Ama Bence Atma Çok Yorma Tableti Yoksa Aynen Kasmaya Ve Donmaya Devam Eder . Yedekli Kalsın.

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce cevaplandı

  • Factory Reset Fabrika ayarlarına dönmek demek direk ayarlardanda yapsak oluyordu nvidiagtx 6 yıl önce
  • @nvidiagtx benim tabletimde fabrikadan yapınca Başka Menüye Giriyor 10Dk daha Uraşıyorum Bu Yüzden bu yol daha kolay geliyor malgibiolan 6 yıl önce