Tabletin varsayılan wallpaper(duvar kağıdı) klasörüne resim Nasıl atablrm? Nasıl bulabılırım

Merhaba

Galerime birkaç hd fotograf indirdim ve bunları tabletin duvar ksgıdı seçme bölümünde çıkmasını istiyorum.nasıl yapablrm? Klasörü nerede yer alıyor

Root gerektirirmi

Android 6.0 M

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ana Erkana Basılı Tut. Gelen Yerden Duvar Kağıdına Bas Ordan Resim Seç'e Bas. Ordan Galeri'yi Seç.

    İndirdiğin Resim'i Seç Ve Ayarla Ye Ayarla De.

    0138adana 0138adana (54)
    6 yıl önce cevaplandı

    Tabletin rootlu mu? Rootluysa system dizininde media diye bir klasör var, oradaki wallpapers klasörüne istediğin duvar kağıdını atabilirsin.

    omercik omercik (9418)