Tablette belirli bir klasörü Google Drive'a otomatik yedekleme

Android Tabletim var ve Google Drive hesabım var. Fotoğraflar düzenli olarak Google Drive'a yükleniyor ama ben tablette dosyalarımın olduğu (çoğu word ve excel dosyası) klasörün otomaik olarak Google Drive'a yüklenmesini istiyorum. Ben dosyalarda bir değişiklik yapınca dosyalar / klasör otomatik olarak Google Drive'a senkronize olsun istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Google Drive uygulamasının tablet sürümünde belirli bir klasörün otomatik senkronizasyonu yok. Fakat bu işlemi bir app ile yapmak mümkün. Google Play üzerinden indirilebilecek Autosync for Google Drive uygulaması ile bu işlemi yapabilirsiniz.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ttxapps.drivesync

    Fakat bu uygulama ücretli. Ücretsiz sürüm reklam gösteriyor ve 10 MB altındaki klasörleri senkronize ediyor.

    hakan hakan (15394)