Tablette şifreli doküman nasıl oluştururum?

Merhaba , tabletten şifreleyebileceğim doküman oluşturabilir miyim? PC de acrobat sayeseinde oluşturup şifreleyebiliyordum , tablette ne yapabilirim?

admin334 admin334 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Android için #file locker  adında bir uygulama var. File Locker ile Android telefon ve tabletlerde dosyaları şifre ile koruma altına alabiliyorsunuz.

    File Locker Google Play üzerinden indirilebilirsiniz. File Locker Google Play sayfası için buraya tıklayın.

    Eğer File Locker ile dosyaları şifreler ve programı sonra kaldırısanız dosyaları açamazsınız. Bunu unutmayın. Şifrelem sonrasında program dosya adını değiştiriyor. Bu dosya adını da siz sonradan değiştirmeyin. Yani bir dosya yöneticisi vs kullanıp dosya adını değiştirmeyin. Sonra dosyayı açamazsınız.

    Ayrıca parolayı unutursanız program içinde bir parola sıfırlama vs yok bunu da unutmayın.

    murat murat (12492)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hocam pdf yi şifreledim de hiç açılmıyor artık admin334 6 yıl önce
    • @admin334 yine programla açacaksın, tek başına açılmaz murat 6 yıl önce