Takeout indirme yapmiyor

Takeout da fotograf-video indirimi yapmak istiyorum. Dun x adresinden indirmeleri gerceklestirdim, bugun y adresinde olanlari indirmek istiyorum ancak dun tarihini gostererek iptal edilen 10 satir çıkarıyor karşıma.indirilenler (ctrl-j) sayfasindada gostermiyor zaten hic bi hareketini bu islemde. Ben neden bugun y adresine ait fotograflari indiremiyirum.

nidaayaz nidaayaz (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://takeout.google.com/ sitesinden bahsediyorsun sanırım.

    İndirme linkleri bazen zaman ayarlı olur, belirli bir sürede indirme gerçekleşmezse link geçersiz olur. Tekrardan video ve fotoğraf indirmek için indirme linki istemende fayda var. Dün gönderilen linkleri kullanma.

    murat murat (12492)