Takipçilerim hikayelerinde Instagram hesabımı etiketleme problemi yaşıyor

Merhabalar,

Onaylı Instagram profilim bir süredir şöyle bir uyarı alıyor: Takipçilerim hikayelerinde Instagram hesabımı etiketleme problemi yaşıyor. Etiketlediklerinde "XX sürekli olarak Covid-19 veya aşılar hakkındaki yanlış içeriklere ilişkin topluluk kurallarımıza uymayan içerikler paylaştığından, kendisinden bahsedilemez." yazısı çıkıyor. Aynı zamanda bu durum akış kısmında daha az görünmeme ve arama kısmında çok zor bulunmama neden oluyor. Ne yapmalıyım?

ufukk ufukk (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Anladığım kadarıyla, Instagram, sizin yanlış bilgi yaydığınız gerekçesiyle hesabınıza kısıtlama koymuş. Bu yüzden etiketleme, arama kısmında geri plana atılma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Instagram müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kısıtlama kalıcı mı geçici mi gibi daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)