takipediyo.com güvenilir mi?

instagram takipçisi satın almak istiyorum. Bir arkadaşım sayfa açtı. Aslında bu bir güzellik merkezi sayfası ve çok yeni. Bu sayfaya instagram takipçisi satın almak istiyorum.  Google aramalarında https://www.takipediyo.com/ diye bir site buldum. Kullanan var mı? Güvenilir bir site mi?

ceyda ceyda (312)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiğiniz site güvenilir mi değil mi bilemem ancak daha önce instagram takipçisi almış biri olarak şunu söyleyebilirim: Alacağınız takipçi paketi dahilinde size takipçi gelir bu doğrudur fakat gelen takipçiler bot ve etkileşim sağlayamayacağınız hesaplardan oluşmaktadırlar. Bu hesaplar beğeni yapmazlar, yorum yapmazlar, hikayelerinize bakmazlar kısacası size hiçbir şekilde etkileşim sağlamazlar kısacası bu takipçiler sadece görüntü için başka hiçbir işe yaramıyorlar. Ayrıca takipçiyi aldıktan sonra takipten çıkan hesplar oluyor ben 30k takipçi almıştım 1 ay sonunda 15k ya kadar düşmüştü takipçiler yarı yarıya bir düşüş oluyor genelde. Eğer yine de alacaksanız bunu hesaba katarak alınız. Ancak ben almanızı önermem. Doğal yollarla gerçek takipçi kasabilirsiniz. Bunu da gt yöntemiyle yapabilirsiniz. Benim tavsiyem budur. İyi Günler Dilerim...

    veysi2023 veysi2023 (149)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @veysi2023 'e katılıyorum kendin kas takipçi paranı boşuna bu işlere yatırma illa yatıracam diyorsan bu siteyi önermem başka bir tane site bul çünkü internet çoğu kişinin yorumu kötü @ceyda darkcrak 4 yıl önce
    • almaktan vazgeçtim hiç iyi yorum göremedim ben de. çok sağol @veysi2023 @darkcrak ceyda 4 yıl önce

    Ben o dediğin siteden takipçi aldım. Sakın alma bir kere 10.000 takipçi diyor yalan. Bana 4000 takipçi geldi. Zaten mesaj attığında da cevap vermiyorlar.

    acemiadam acemiadam (220)