tam açılmayan web sayfaları

iki gündür bazı web sayfalarının içerikleri tam görünmüyor. örneğin sık kullanılanlarda kayıtlı oan "herçocuk.org" sitesinin ana sayfasının solunda bulunan video, öykü, gibi seçenekler görünmüyor. ne yapabilirim? bilgisayardan çok anlamam acaba bilmeyerek yanlış bir yere mi dokundum?

syigit syigit (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Farklı tarayıcılardan denenizi mi?

    Örneğin Chrome, Firefox ve Internet Explorer tarayıcılarından ayrı ayrı dener misiniz?

    hercocuk.org sitesine baktım. Menü Adobe Flash ile yapılmış. Yanlışlıkla  Adobe Flash'ı kaldırmış olabilirsiniz.

    Adobe Flash Player'i buradan çekerek bilgisayarınıza yüklerseniz sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

    cemkara cemkara (4215)