Tam ekrandan çık uyarısını kapatma, F11 Tam ekrandan çık uyarısı nasıl kapatılır?

Değişik bi sorun ama önemli chromda tam ekran yapıp oyun oynarken fareyi yukarı çıkardığımda sürekli ^^Tam ekrandan çık (F11)^^ uyarısı geliyo o uyarıyı komple kaldırabilir miyim çünkü fare onun üstüne gelince oyun fareyi algılamıyo

edit: evet agar.io oynuyorum :)

sukular1selale sukular1selale (2)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Biraz bakındım bu konu hakkında ama kapatmaya ilişkin bir bilgiye rastlamadım.Aslında bu uyarıyı kapatmak gibi bir durum olmayabilir.Sonuçta eğer F11 ile tam ekran yapmayı bilmeyen birisi fareyi oraya götürdüğünde o uyarıyı bulamazsa nasıl kapatılacağını bulamayabilir.

    Aslında diğer tarayıcılarda da denedim Opera da aynı durum mevcut.Chrome de aynı durum mevcut.Yalnız internet explorer de öyle bir durum olmuyor.Tam ekran uyarısı almıyorsunuz.İsterseniz Internet Explorer üzerinde oyanayabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      explorer da derman olmadı sorunuma onda da yukarda sekmelerin olduğu yer filan çıkıyo artık ama çözüm için teeşekkürler

      sukular1selale sukular1selale (2)