tamindir'den dosya indirmek güvenli mi?

Tamindir sitesinden dosya indirmek güvenli mi? Bugün Hotspot indireyim dedim masaüstüne Brave diye bir şey geldi. indirdiğim şey dışında başka yine Download manager diye bir şey gelmiş çalışan programların olduğu yere. Ben sadece hotspot VPN indirmiştim

acemiadam acemiadam (220)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tamindir sitesi güvenlidir gönül rahatlığıyla dosya indirebilirsiniz. Kurulum yaparken size Brave isimli programı kurmak istermisiniz gibi bir soru soruyor no thanks seçeneğini seçmediğiniz için yanında ek olarak kurulum yapmış :) Başka bir program kurarken de bu gibi ayrıntılara dikkat ederek kurarsanız ek program olmadan sadece istediğiniz programı kurmuş olursunuz.

    ardahd ardahd (631)
    5 yıl önce cevaplandı

    • "Yeklifi Yoksay"da yapabilir. ilkaybaki 5 yıl önce

    Tamindir güvenilir bir sitedir. Uzun zamandır oradan dosya indirmiyordum ama görünüşe göre Bundle yapmaya başlamışlar. Bu hoş olmamış. Bundle kurulum olayı pek hoş karşılanmaz.  Senin başına da bu gelmiş. İndirdiğin programın kurulum dosyasına başka programların kurulumlarını da eklemişler. Sen de dikkat etmeden kurulum yaptığın için bütün programları yüklemişsin.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Dosyaları indirirken/kurarken düzgün okursanız böyle bir şey olmazdı.

      infinity infinity (402)