tango hesabimi kaldirdiktan sonra tekrar ayni hesabi acabilir miyim

Tango hesabi kaldirildiktan sonra tekrar eski hesapla tango acabilir miyim?

anarres anarres (1)
9 yıl önce sordu

  • Cok sagolun gercekten umarim becerebilirim.I san bilmedigi programlari yuklememeliymis. anarres 9 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Ben bu programa dair hicbir sey bilmiyorum.O dediginiz sey nedir onu da bilmiyorum.Hotmail adresi gibi belli bir sure sonra silinir mi onu da bilmiyorum.Suan fotografim gorunuyor mu onu da bilmiyorum.Arkadaslarim listede hala varsin diyorlar.Adresimi tekrar alip bilgilerimi tekrar ogrenip silebilir miyim bilmiyorum ve sinirden artik cildirmak uzereyim.Bilginiz varsa nolur yardimci olur musunuz?Arkadas listesinde oldugum icin goruyorlar diye dusunduk ama fotograf halen gorunuyorsa sanirim kalmistir.

anarres anarres (1)
9 yıl önce cevaplandı

  • Adresin tamamina giremiyorum bir de anarres 9 yıl önce

Ben bir site buldum bak ihtiyacını karşılayacaktır. http://www.ozengen.com/tango-hesabi-tamamen-nasil-

dyildiz dyildiz (183)
9 yıl önce cevaplandı

  • Ozur diliyorum sizi rahatsiz ediyorum surekli.Arkadaslarim yuzunden kurdum simdi kaldiramiyorum.Sizi tekrar rahatsiz ederse sorun olmaz umarim. anarres 9 yıl önce
  • Problem değil mail de atabilirsin. dyildiz 9 yıl önce
  • Mail adresiniz nedir?Ben gercekten cok ozur dilerim. anarres 9 yıl önce
  • info@dyildiz.com dyildiz 9 yıl önce
  • Adrestekileri yapmistim sadece numarayi yanlis yazmistim ve numarayi dogru yazmayi yani ayri yazmam gerektigini gorunce duzelttim ve butun olasiliklari denedim.Biri tutar belki diye. anarres 9 yıl önce
  • inşallah amacına ulaşırsın ama o adımları yaptıysan eğer sileceklerdir hesabı dyildiz 9 yıl önce
  • Adresiniz neydi anarres 9 yıl önce
  • Ben sizi cok rahatsiz ettim mail atabilir miyim size? anarres 9 yıl önce
  • Adresinize iletilmedi sanirim mailim gene de cok sagolun basinizi agrittim.Internet ortami fotograf olmasa zerre umrumda olmaz da iste hata bende.Yine de yardimlariniz icin cok sagolun.Ozur dilerim tekrar. anarres 9 yıl önce
  • Sonunda yazabildim artik utanctan size de yazamiyorum ozur dilerim.Gereksiz sorularla basinizi agrittim anarres 9 yıl önce
  • Mailinizi aldım, rica ederim önemi yok yardımcı olmaya çalışıyorum sadece.Özür Dileyecek bir şey yapmadınız. dyildiz 9 yıl önce
  • Umuyorum bu sorunu hallederim ve sizin basinizi agarttigima deger. anarres 9 yıl önce

Tango hesabımı tam olarak nasıl silebilirim diye sormalıydın herhalde :-)

Cevap altta:

Tango hesabı nasıl silinir? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)