Tango hesabımın silinip silinmediğini nasl kontrol ederim?

"Tango bilgilerimi yanlis girersem tekrar form doldurmam gerekir mi?Hesabimin kapanip kapanmadigini nasil ogrenirim ve profilde fotograf gorunur mu?Lutfen cevaba ihtiyacim var.Iyi gunler dilerim."

anarres anarres (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Formlu doldurduysanız hesabınızın kapatılması 72 saat sürebilir.

    Form bilgileri eksik ya da hatalı doldurduysanız elbette hesabınız silinmez.  Akti takdirde herkes birbirinin hesabını silerdi.

    Formu doldurmanız ve Tango programını silmiş olduğunuz takdirde, 72 saat sonra, profilinizdeki bilgiler tamamen kaybolur. Fotoğrafınız görünmez.

    Tango bilgilerini yanlış girdiyseniz tekrar Tango silme formunu doldurmalısınız.

    Hesabınızın silinip silinmediğini görebileceğiniz bir ekran yok. Başka birinin telefonundan kontrol edebilirsiniz.

    hakan hakan (15409)