Tango kişi engelleme

Tango programında istemediğim kişileri engellemek istiyorum. Nasıl engellerim?

Tango'da kişi engelleme nasıl yapılıyor? Tango'da istenmeyen kişileri engellemek mümkün mü?

Tango'da bazı kişileri nasıl engellerim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tango kişi engelleme

    Tango mesajlaşma yazılımında istenmeyen kişileri engellemek oldukça basittir. Aşağıda Tango kişi engelleme aşamaları resimli olarak anlatılmıştır.

    Tango'da istemediğim kişileri nasıl engellerim?

    1. Tango programını açın
    2. Engellemek istediğiniz kişiye dokunun.
    3. Engellemek istediğiniz kişi ile ilgili bilgiler gelecek ve ekranın sağ üst bölümünde Android cihazlarda dişli, IOS cihazlarda üç nokta şeklinde bir menü görününecek. O simdeye dokunun.
      Tango kişi engelleme
    4. Açılan ekranda aşağıdaki gibi kişi ve engel sembolü görünecektir. Simgeye dokunun.
      Tango istenmeyen kişiyi engelleyin.
    5. Kişinin engelleneceğine dair mesaj gelecektir Yes / Evet'i seçin.

    Tango kişi engelleme Android cihazlar için yukarıda resimli olarak anlatılmıştır.  IOS, iPhone cihazlarda da Tango kişi engelleme benzer şekilde yapılabilir.

    Tango kişi engelleme ile ilgili sorun yaşarsanız uzmanim.net'e sorabilirsiniz. Tangoda istenmeyen kişiler yukarıdaki anlatım ile kolayca yapılabilir.

    Tango hakkında bilgi sahibi olmayanlara:

    Tango Nedir?

    Tango ücretsiz mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Tango ile ücretsiz olarak mesajlaşabilir ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Tango mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

    Tango kullanmak için neye ihtiyacım var?

    Tango şu platformları destekler,  Android telefon  ve tabletler (Android versiyonu OS 2.2 ve üzeri olmalı ), iPhone (iOS 5.0 ve üzeri), iPod Touch 4th jenerasyonn  ve üzeri), iPad, Windows 7.5/7.8  telefonlar  ve  Windows İşletim sistemi yüklü bilgisayarlar  ( Windows XP,  Windows Vista, Windows  7, Windows 8).

    pelinny pelinny (863)