tango resim hakkinda

Tango profil resmi facebookla bir otomatik degismesini nasil engelleyebilirim

kullanici88855 kullanici88855 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    tangonun içerisindeki profil seçeneğine tıkladığınızda açılan profil ayarları sayfasında  en altta facebooktan profil bilgilerini al diye bir buton var.

    Bu buton sizde aktif olduğundan bu butona tekrar bastığınızda pasif konuma geçecektir.

    Profil resminiz değişmiyecektir değişmesinin sebebi bu. Bu buton aktif olduğundan facebooktaki yaptığınız değişiklikler otomatik olarak burada da değişiyor.

    Bu butonu pasif yaparsanız sorununuz çözülecektir.

    laboustasarim laboustasarim (693)