Tango silinen mesajları geri getirmek

Tango'da silinen mesajları geri getirmek mümkün mü?

Tango silinen mesajların geri getirilmesi için bir çözüm sunuyor mu?

Tango'da silinen mesajların geri getirilmesi eksiksiz olarak mı gerçekleşir?

Yedeğim olmadığı halde silinen mesajları geri getirebilir miyim?

Ayrıca Tango hakkında genel bilgi almam mümkün mü?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tango Nedir?

    Tango ücretsiz mesajlaşma, görüntülü ve sesli görüşme programıdır. Tango ile ücretsiz olarak mesajlaşabilir ücretsiz görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Tango mevcut internet bağlantınızı kullanır ve internet bağlantınız üzerinden sesli, görüntülü arama ve mesajlaşma sağlar.

    Tango kullanmak için neye ihtiyacım var?

    Tango şu platformları destekler,  Android telefon  ve tabletler (Android versiyonu OS 2.2 ve üzeri olmalı), iPhone (iOS 5.0 ve üzeri), iPod Touch 4th jenerasyonn  ve üzeri), iPad, Windows 7.5/7.8  telefonlar  ve  Windows İşletim sistemi yüklü bilgisayarlar  ( Windows XP,  Windows Vista, Windows  7, Windows 8).

    Tango'yu nasıl yüklerim?

    • Android Telefon ve tabletler Google Play üzerinden
    • IOS cihazlar, iPad, iPhone, App Store üzerinden
    • Windows bilgiayarlar tango.me üzerinden

    Tango'u indirebilir ve yükleyebilirler.

    Tango'da silinen mesajları geri getirebilir miyim?

    Tango'da silinen mesajları geri getirmek normal yollarla mümkün değildir. Piyasada bununla ilgili birkaç uygulama yer almaktadır. Fakat silinen mesajları geri getirme konusunda güvenilirlikleri sorgulanır.

    Bu programlar arasında en güvenilir olanı iPhone Data Recovery isimli programdır. Bu program aracılığıyla iPhone'unuzun hafızasından, iTunes yedeğinizden veya iCloud yedeğinizden Tango mesajlarını geri yükleyebilirsiniz.

    1. yol: iTunes yedeği üzerinden geri yükleme

    Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iTunes Backup modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Bunun ardından program size yedeğin içeriğini gösterecektir.

    2. yol: iCloud yedeği üzerinden geri yükleme (Apple ID ve şifre istediği için tavsiye etmiyorum)

    Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iCloud Backup modunu seçip Apple ID ve şifrenizi girmek ve ardından Start Scan butonuna basmaktır. Bunun ardından program size yedeğin içeriğini gösterecektir.

    3. yol: iPhone görüşme geçmişi üzerinden geri yükleme

    Bunun için ilk yapmanız gereken şey programın üst menüsünden Recover Data from iOS Device modunu seçerek Start Scan butonuna basmaktır. Bunun ardından program size yedeğin içeriğini gösterecektir.

    utkubayat utkubayat (885)