tangoda arkadaş ekleme

Merhabalar ben tangoyu telefonuma yeni yükledim fakat telefon rehberimdeki arkadaşlarımı göremiyorum iki defa sildim yükledim ve her defasında farklı mail ve facem üzerinden bağlandım yalnız arkadaslarımı ve telefon rehberimdeki arkadaslarımı göremiyorum otomatik olarak geldiğini sölüyorlar ama bana gelmiyor

bysevdayeli bysevdayeli (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Otomatik olarak senkronize etmesi lazım. Ancak olmuyorsa telefonunuzun ayarlar ; kablosuz ve ağ ; mobil ağlar ; şebeke modu ; yalnızca GSM ye alın ve internete bağlanın otomatik olarak senkronize etcektir . Daha sonra Gsm/WCDMA(otomatik mod) geri döndürün. Telefonun çeşidine göre şebeke modu yeri değişebilir. Telefonunuz markasını verirseniz nerde olduğunu söyleyebilirim.

    taha6161 taha6161 (-99453)