Tarayıcı Chrome hatası siteye ulaşılamıyor başka tarayıcıya girebiliyorum ama

Windows 7 bilgisayarım google chrome tarayıcısına girdiğimde sayfalar açılmıyor daha sonra  internet bağlantısını sınıırlıyor başka tarayıcıda sorunSuz giriyorum napıcağımı bilmiyorum

kullanici580402 kullanici580402 (1)
1 ay önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Lütfen yardım edin sildim tekrar yükledim ama olmuyor

    kullanici580402 kullanici580402 (1)
    1 ay önce cevaplandı

      Windows 7 eski bir sistem. Slimjet gibi bir tarayıcı deneyebilirsin. Yine Waterfox deneyebilirsin.

      Windows 7 nin mevcut tüm güncellemelerinin yüklendiğinden emin ol. Bir sürü saçma sapan hatası var windows 7'nin en azından destek kesilene kadar olan güncellemelerin yüklü olduğundan emin olmalısın.

      murat murat (12517)
      1 ay önce cevaplandı