tarayıcı reklamı kaldıramıyorum

yazmış olduğunuz tüm direktifleri yerine getirdim ama tarayıcı reklamından bir türlü kurtulamadım .

levent4995 levent4995 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Tarayıcılarda sıkıntı varsa Başlat / çalıştırı açın bu dosya yolunu yapıştırın" %userprofile%\AppData\Local"

    Google Opera  Mozilla klasörünü silin sıkıntı olmaz kayıtlı kısayolar ve şifreleriniz silinir yeniden girersiniz

    "C:\Program Files (x86)\"    Google klesörünü silin Google chrome yeniden kurun

    Masaüstünde tarayıcı simgelerine sağ tıklatın özelikleri tıklatın hedef çubuğunda bu dosya yoluna ilave yapılmış yazıları silin kaydet i tıklatın tamamı tıklatın.

    "C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application\Google Chrome.exe"

     "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe"

    "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe"

    1. Revo Uninstaller 30 gün ücretsiz indirin kurun yabacı programlar  burda görünür kalldırın
    2. zemana anti malware 15 gün ücretsiz burdan indirin  tarama yaptırın
    3. bilgisayarı yeniden başlatın
    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      uzmanim.net'te anlatılan yöntemler doğru uygulandığında tarayıcıya yağışan reklamlar ortadan kalkar.

      Ekran görüntüsü yollarsanız iyi olur.  Ne ile karşı karşıyasınız bunu anlardık. Öteki türlü ezbere iş yaptırmış olacağız. En azından belirtiler nedir, ne tür reklam pencereleri açılıyor, tarayıcı ana sayfası değişti mi gibi bilgileri bizimle paylaşmanız lazım.

      murat murat (12492)
      6 yıl önce cevaplandı

        teşekkürler candan3780 şuan işe yaramış görünüyo

        levent4995 levent4995 (1)