Tarayıcı reklamı wonderlandans çözümü çıldırmak üzereyim

İyi Akşamlar arkadaşlar. Bir haftadır bu sorunla ugraşıyorum ama çözemedim. hangi browseri kullanırsam kullanıyım ne tıklarsam tıklayım reklam atıyo reklamın adı wonderlandads.com  bütün siteleride yapıyo. Her türlü virüs programını kurdum. tarayıcıları sildim tekrar yükledim. Pcye 3 4 kere formatladım. modemim TD-W8101g modemimi en güncel yazıımını yüledim ama sorun hala devam etmekte çözümünü bilen akıl verebilecek varmı kafayı yemek üzereyim.

kullanici364756 kullanici364756 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Sorun bilgisayar kaynaklı değil. Bu virüs modeminizden kaynaklanıyor. Modemi fabrika ayalarına sıfırlamayı denediniz mi?
    wonderlandads virüsü nasıl temizlenir?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      yok hocam modemimin markasınıda yukarda yazmıştım TD-W8101G en son yazılımı yükledim firmwareyi güncelledim ama sorun devam etmekte modemi fabrika ayarlarına nasıl götürebilirim sorun çözülürmü

      kullanici364756 kullanici364756 (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        TD-W8101G TP-Link bu modemde güvelik açığı var. Firmware ile güvenlik açığı kapanmıyor çünkü eski bir model olduğundan yeni firmware çıkarılmıyor.

        Modemi resetlesenizde yine benzer bir sorun ile karşılaşacaksınız. Tek kesin çözüm yeni adsl modem almak.

        alattin alattin (16984)
        8 yıl önce cevaplandı

          Alattin hocamın dediği gibi geçiçi çözüm sağlayabilirsiniz, ancak tekrar aynı durumla karşılaşmanız belki 1-2 gün belki 1 hafta sonra olacaktır.

          Geçiçi çözüm için şu adrestekileri yapabilirsiniz. Tıklayın

          ismailsarp ismailsarp (6010)