tarayıcı sorunu

arkadaşlar ben google chrome kullanıyorum ingilizce yabancı çevirisi var sayfa girince türkçe çeviriyor yeni opare gectim yabanci site girince çeviri çalışmıyor otomatik

nuri92 nuri92 (32)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Opera'ya Translate adlı eklentiyi kurarak bu işi rahatlıkla halledebilirsiniz. Opera içindeyken aşağıda verdiğim linke gidin ve "Opera'ya ekle" deyin. Biraz bekledikten sonra eklentinin sayfasında "Yüklü" yazınca yükleme tamamlanmış demektir. Şimdi dili Türkçe olmayan bir web sayfasına gittiğinizde sayfanın üst kısmında Türkçe'ye çevrilmesi için size önerecek.

    Translate eklentisi

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Opera'da bildiğim kadarı ile böyle bir özellik yok. O yüzden olmamıştır.

      toprak34 toprak34 (2026)
      6 yıl önce cevaplandı

      • var ama açiılmıyor dediğiniz gibi de olabilirr opera nın vpn özelliği var yabancı site girince türkçe çevirmesi istiyorum nuri92 6 yıl önce