Tarayıcı virüslerinden kurtulma programı

merhaba, karşılaştığım tarayıcı virüslerinden kurtulmak için hangi programları önerirsiniz?

tarayıcı virüslerinden kurtulma yolları nelerdir?

kemaldemir kemaldemir (9)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Piyasada tarayıcı virüslerinden kurtulma programları oldukça yaygındır. Bu tarayıcı virüslerinden kurtulma programları tarayıcılarınızın dosyalarını, eklentilerini ve kısayollarını tarayıp virüsleri ve istenmeyen yazılımları bulup etkisiz hale getirir.

    Tarayıcı virüslerinden kurtulma programlarının size iyi görünmeye çalışıp bilgisayarınıza daha fazla zarar verenleri de vardır. Fakat bu başlık altında vereceğim tarayıcı virüslerinden kurtulma programları tamamen güvenilir tarayıcı temizleme programlarıdır.

    Tarayıcı virüslerinden kurtulmak için Tarayıcı virüsü nasıl temizlenir? isimli başlığı incelemenizi öneriyorum. Bu başlık altında tarayıcı virüslerinden kurtulmak için gerekli programlar ve nasıl kullanacağınız hakkında geniş bilgi yer almaktadır.

    Tarayıcı virüslerinden kurtulmak için gerekli programlar hakkında daha fazla bilgi almak aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

    • Emsisoft Anti-Malware bir tür malware yani, virüs, trojan, backdoor, adware gibi zararlıları temizleme programıdır. Malware nedir? linkinden malware nedir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?
    • Adwcleaner ücretsiz oldukça güçlü bir programdır ve istenmeyen yazılım ve tarayıcınızı ele geçiren tarayıcı virüslerini temizlemek için oldukça faydalıdır.
      Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?
    • Junkware Removal Tool ücretsiz bir güvenlik aracıdır.  Reklam yazılımları (Adware), Potansiyel istenmeyen program (PUP) , virüs gibi zararlı yazılımlara karşı kullanabileceğiniz bir programdır.
      Junkware Removal Tool Nedir, Junkware Removal nasıl kullanılır?
    • Bilgisayarınızda tarayıcı virüsü kalmadığından emin olmak için HitmanPro yazılımını indirip tarama yapmalısınız. Tarayıcı virüslerini etkisiz hale getirme konusunda başarılı bir programdır. HitmanPro yazılımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
      HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?
    • Dr.Web CureIt ücretsiz, kurulum gerektirmen oldukça güçlü bir antivirüs yazılımıdır. Dr.Web CureIt çok tanınmasa da özellikle virüs bulaşmış sistemlerin temizlenmesinde performansı ile gerçekten göz kamaştırıcı bir yazılımdır.
      Dr.Web CureIt! nedir? Dr.Web CureIt! nasıl kullanılır?
    • Malwarebytes, virüs, trojan, solucan, gibi malware denen zararlı, istenmeyen yazılımlara karşı kullanılan güçlü bir temizleme aracıdır. MalwareBytes yazılımının ücretsiz ve ücretli olmak üzere 2 versiyonu vardır.
      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?
    • Norton Power Eraser symantec firmasının ücretsiz olarak indirebileceğiniz virüs temizleme ve spyware temizleme aracıdır. Norton Power Eraser yükleme gerektirmez ve özellikler rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı oldukça başarılıdır.
      Norton Power Eraser nedir? Nasıl Kullanılır?
    utkubayat utkubayat (885)