Tarayıcılar masaüstünden kayboldu, masaüstünde tarayıcılar görünmüyor

Bir program yükledim bilgisayara virüs bulaştı edge haric diger internet tarayıcıları masaüstünden kayboldu.virüsleri yok ettim yine olmadı

cde program dosyalarında var tarayıcılar hic silinmemiş ama masaüstünde yok bunu nasıl düzeltebilirim?

kemal2580 kemal2580 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Denetim Masası/program ekle kaldır/tıklayıp pc nizde yüklü olan programlar göz önüne gelecek ordan masaüstünde hangi tarayıcı simgesini goremiyorsaniz onu kaldırın kaldirmadan önce kaldırma işlemi yaptığınız tarayıcıyı indirin öyle kaldırın kaldırma işlemi bittiğinde indirdiğiniz tarayıcıyı kurun sorun çözülmüştür inşallah

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
    7 yıl önce cevaplandı

      tarayıcı kısa yolları masa üstünden silinmiş olabilir

      bilgisayarımı tıklatın C sürücüyü tıklatın bu yolu takip edin C:\Program Files (x86) burda tarayıcı klasörleri var içini açın  örnek olarak chrome.exe dosyasına sağ tıklatın gönder tıklatın masa üstüne gönderin aynı şekilde diğer tarayıcılar içinde yapın

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Veya;

        temmuz temmuz (12505)