Tarayıcılarıma Sürekli Olarak Durmadan Reklam Açan Eklentiler Yükleniyor.

Bütün tarayıcılarıma Mozilla&Chrome gibi ne zaman açsam bir süre sonra "AllCheapPruIce" gibi isimlerde eklentiler yükleniyor ve bunun sonucunda durmadan sitelerde vs. reklamlar açılıyor. Antivirüs programım bunu yapan yerin konumunu gösterdiği zaman anında siliyorum ama bir süre sonra geri geliyor. Bunun sebebi ne olabilir ?

sinkolon sinkolon (3)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Youtubede bu soru hakkın bir çok yöntem var ordan bulup yapabilirsin

    destklazum destklazum (16)
    8 yıl önce cevaplandı

      Tarayıcıya eklenen bu eklentiler reklam amaçlıdır ve bilgisayarınızdaki potansiyel olarak istenmeyen bir yazılımın varlığına işarettir.

      AllCheapPruIce eklentisi bir program tarafından yükleniyordur.

      Olası istenmeyen programlar - Temmuz 2015

      Olası istenmeyen programlar - Haziran 2015

      gibi çözümlerde ben bunları ara ara paylaşıyorum.  Linkleri kontrol edin. Buradaki programlar sizde varsa kaldırın.

      hakan hakan (15424)
      8 yıl önce cevaplandı

        1.Adım Google Chromda çıkıyorsa sağ üst te 3 tane çizgi vardır onların üzerine tıkla ayarlar kısmına gel uzantılar kısmından istediğin virüsü kaldırabilirsin

        2.Adım KasperSky Avast Adwcleaner Malwarbytes bu 4 üyle tarat bunlarlada olmazsa 3.adım son çare

        3.Adım Bilgisayarındaki Gerekli Verileri alıp Format at

        birhanbirtane birhanbirtane (8)