Tarayıcının tanımlama bilgileri sorunu

Arkadaşlar herhangi bir programla mesela hamachi veya onedrive'ya girmek istiyorum fakat girerken tanımlama bilgilerine izin verilmelidir hatası veriyor. Ama tüm tarayıcılarımda tanımlama bilgilerine izin verilmiş Google chrome'da da, microsoft edge'de de. Ne yapacağım? Windows 10 kullanıyorum.

kullanici872326 kullanici872326 (6)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tüm tanımlama bilgilerini engellemek veya izin vermek için

    1. Başlat düğmesini Başlat düğmesinin resmi tıklatarak Internet Explorer'ı açın. Arama kutusuna Internet Explorer yazın ve ardından sonuçlar listesinde Internet Explorer'ı tıklatın.

    2. Araçlar düğmesini Araçlar düğmesi, ardından da Internet seçenekleri'ni tıklatın.

    3. Gizlilik sekmesini tıklatın, ardından tüm tanımlama bilgilerini engellemek için Ayarlar'ın altında bulunan kaydırıcıyı yukarıya, izin vermek içinse aşağıya hareket ettirin ve Tamam düğmesini tıklatın.

      Tanımlama bilgilerinin engellenmesi bazı web sayfalarının düzgün görüntülenmesini önleyebilir.

    sempiternal sempiternal (26)