Tarayıcınız desteklenmiyor

Bir siteye girmek istediğimde  Tarayıcınız desteklenmiyor uyarısı alıyorum. Sorunu nasıl çözerim?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tarayıcınız desteklenmiyor sorunun çözümü nedir?

    Tarayıcınız desteklenmiyor girdiğiniz sitenin bazı özellikler barındırdığını ve bunu kullanmak için güncel bir internet tarayıcıya ihtiyaç duydugunuz anlamına gelir. Internet Explorer, Edge, Chrome, Firefox gibi yazılımlar internet tarayıcısı olarak adlandırılır. Bu yazılımlar  internette gezinmemizi sağlar.

    Teknoloji sürekli geliştiği için web siteleri de yeni teknolojilere kendini uyarlar. Bu durumda internet tarayıcı yazılımlarının da güncellenmesi gerekir. Tarayıcılar sürekli güncel sürümlerini çıkartırlar.

    Tarayıcınız desteklenmiyor uyarısı eski güncel olmayan bir tarayıcı kullandığınızı gösterir.  Tarayıcınız desteklenmiyor uyarısından kurtulmak için modern bir tarayıcı yüklemelisiniz. Örneğin Google Chrome, Firefox veya Opera gibi bir tarayıcı:

    En çok kullanılan modern tarayıcılar yukarıda listlenmiştir. Bunlardan bir ya da bir kaçını yükleyebilir ve kullanabilirsiniz. Bu tarayıcıların güncel sürümünde tarayıcınız desteklenmiyor hatası almazsınız.

    murat murat (12492)