Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir - Edge hatası

Edge tarayıcısı kullanıyorum. Ayarlara girdiğimde karşıma Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı çıkıyor. Yine üç noktalı Edge menüsünde Kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı var. Daha önce yoktu.  Tıkladığımda karşıma şu uyarı geliyor:

Microsoft Edge kuruluşunuz tarafından yönetilir
Microsoft Edge'i okulda veya iş yerinde kullanıyorsanız kuruluşunuz tarafından yönetiliyor veya ayarlanmış ve korunuyor olabilir. Kuruluşunuz bazı özellikleri ayarlayabilir veya kısıtlayabilir, uzantıları yükleyip engelleyebilir, etkinlikleri izleyebilir ve nasıl kullandığınızı denetleyebilir.

Microsoft Edge yönetiliyorsa kuruluşunuz tarafından ayarlanan ilkeleri edge://policy sayfasında görüntüleyebilirsiniz.

Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü nedir?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü için şu adımları uygulayın:

    Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası bilgisayar yöneticisi ya da bilgisayara yüklenen bir zararlı yazılım tarafından karşınıza çıkartılıyor olabilir.  Edge tarayıcısı bazı ayarlar yönetici tarafından ayarlanıyorsa ya da ayarlar kilitlendiyse karşınıza Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir uyarısı çıkartır.  Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatasının çözümü için kayıt defteri düzenleyici ile işlem yapmak ve bazı değerleri silmek gerekir.

    1. Windows ve R tuşlarına basarak çalıştır penceresini açın.
    2. Daha sonra çalıştır penceresine regedit yazın ve enter tuşuna basın.
    3. Kayıt defteri altında şu yolları izleyin.
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Edge

      veya

      HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Edge

      Bu yolları kopyala yapıştır ile de hızlıca bulabilirsiniz.

    4. Daha sonra Edge ifadelerini sağ tuşla tıklayın ve sil seçeneğini seçin.

    5. Kayıt defteri düzenleyiciyi kapatın.

    Microsoft Edge Microsoft Edge Tarayıcınız kuruluşunuz tarafından yönetilir hatası çözülmüş olacaktır. Edge tarayıcısını kapatın ve yeniden açın.

    alattin alattin (16999)