Tarayıcınız şu anda mevcut video biçimlerinin hiçbirini tanımıyor

İki gun oncesine kadar telefonumdan ve tabletimden tum  sitelerde dizi ve film izleyebiliyordum simdi izleyemiyorum.

Tarayıcınız şu anda mevcut video biçimlerinin hiçbirini tanımıyor gibi biseyler yazio tel de ve tablette tek gmail hesabim var onu kullaniyorum senkronize ettim gmail i verilerini temizledim ne yaptimsa olmuyor yardimci olabilirmisiniz acaba?

irmakhis irmakhis (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hatanın tam olarak ne dediği bizim için önemli. Tam hatayı paylaşırsanız çok iyi olur.

    Ayrıca Google Play veya AppStore üzerinde Google Chrome tarayıcısını yükleyin. Google Chrome ile videolar hata veriyor mu kontrol edin. Sorun en azından web tarayıcı kaynaklı mı bunu anlayabiliriz.

    Düzenleme:

    Youtube videoları açılıyor mu kontrol eder misiniz?

    Tablette önemli veri yoksa sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Youtube facebook burdaki videolarim aciliyor sadece google ve chrome de girdigim dizi video film tarzi seyler acilmiyor adobe de yukledim mx player olmuyor enteresan olan tabletle telin ayni anda ayni hatayi vermesi irmakhis 6 yıl önce

    "Tarayiciniz su anda mevcut video bicimlerinin hic birini tanimlamiyor. " diyor discover air kullaniyorum chrome yuklu tablette de ayni sorun diyor reeder marka oda.

    irmakhis irmakhis (3)
    6 yıl önce cevaplandı

      Tabletinizde veya telefonunuzda Adobe Flash Player Android uygulamasını indirip kurulumu gerçekleştirin ve daha sonra videoları açmayı tekrar deneyin.

      omercik omercik (9418)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Tablette kurulu guncelledim de olmadi irmakhis 6 yıl önce